záhlaví menu
Dnes je 19.07.2024, svátek má Čeněk

Sponzoring

Naše společnost se angažuje ve sponzorování nejrůznějších projektů. A to jak v oblasti sportu, tak i v oblasti sociální.


> motorsport

Naše společnost podporovala v nedávné minulosti našeho nejlepšího motocyklového závodníka Lukáše Peška, dnes hvězdu seriálu mistrovství světa silničních motocyklů ve třídě do 125 ccm, po 41 letech opětovného českého vítěze Velké ceny motocyklů 2007 v Číně.


Lukáš Pešek Logo firmy
Motorsport Motorsport

KLUB RACING TEAM ZNOJMO - KRTZ - zahrnuje jak automobilové závodníky, tak i motocyklové.> hokej

Podílíme se na sponzorování hokejového extraligového klubu HC ZNOJEMŠTÍ ORLI.

Roman Erat Znojemští Orli

"Znojemský orel" a jeden z nejlepších střelců klubu, útočník Roman Erat a gól v síti hostů v zápase Znojemští Orli vs. HC Pardubice.


> fotbal

Cítíme, že je naší povinností, aby mladí lidé sportovali a věnovali svůj čas např. fotbalu. Proto jsem se rozhodli podporovat znojemský fotbalový klub 1. SC Znojmo a především jeho mládežnickou základnu.

1. SC Znojmo 1. SC Znojmo

> sociální oblast

V sociální a zdravotní oblasti není nikdy peněz dost. Proto se naše společnost již přes 10 let věnuje také pomoci těm,kteří ji nezbytně potřebují. Byli jsme iniciátorem dodávky infuzní pumpy na dětské oddělení zdejší okresní nemocnice. Naším posledním počinem v této oblasti byl dar Znojemskému dětskému centru ve formě digitální kamery.


2007 © AM Znojmo, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena, fotografie k použití jen se souhlasem majitele. [jc]webdesign / admin / stats