záhlaví menu
Dnes je 28.02.2024, svátek má Lumír

Příslušenství

Ke všem typům vah je dodáváno také nezbytné příslušenství.


ADKOM

Nadstavbový vážní systémKomunikační zařízení, které umožňuje spojení - komunikaci mezi posádkou vozidla a obsluhou váhy a výrazně přispívá ke zvýšení uživatelského komfortu celého vážního systému.

Komunikační zařízení ADKOM společně se světelnou signalizací s červeným a zeleným světlem - obojí velmi kvalitně usnadňuje práci jak obsluze váhy, tak i řidičům vážených automobilů a také velmi výrazně zvyšuje bezpečnost provozu.


ADYSEM

Výstražný systém, který detekuje a indikuje (120 dB sirénou a červenými výstražnými světly) všechny nekorektní přejezdy přes dynamickou nápravovou váhu.


Kamerové systémy a závory

Kamerové systémy a závory Kamerové systémy a závory

Světelná signalizace

Signalizace pomocí dvou semaforů s červeným a zeleným světlem z obou stran příjezdu k vážnímu místu. Výrazně zvyšuje bezpečnost a plynulost provozu..

Světelná signalizace Světelná signalizace

Nadstavbový vážní systém

Jedná se o nadstandardní programové vybavení.

Nadstavbový vážní systémVážní procesor DELTA SQL je plně 64-bitová aplikace pro osobní počítače PC - kompatibilní, umožňující vážení, sběr, evidenci a vyhodnocování dat na silniční váze. Je dodáváno jako součást vážních systémů určených pro vážení silničních vozidel. Kromě standardních vážních funkcí umožňuje další rozsáhlé zpracování dat podle běžných požadavků provozovatelů. Program lze provozovat na lokálních stanicích nebo v síti. Je určen pro použití v prostředí WIN 9x, NT, které výrazně usnadňuje uživateli práci se systémem.


Venkovní display

Venkovní display umožňuje zobrazovat naměřenou váhu i pro řidiče vozidel a kontrolory vně centrály.

Venkovní display

2007 © AM Znojmo, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena, fotografie k použití jen se souhlasem majitele. [jc]webdesign / admin / stats